Träningsgrupper ht 16

Tourgrupp dam. Mån 18:00-19:30 Björn Berg, bana 1

Tora Hansson

Sigrid Simonsson

Kerstin Östberg

Sanne Nygren

 

Dam 1. Mån 19:30-21:00 Sigrid Simonsson, ons 17:00-18:00 Isac Ersare, bana 1

Emmelie Wiklund 

Yar Shakely 

Unni Fernerud 

Johanna Wikberg 

Moa grate 

Emmy Sjöström 

Caroline Åström

 

Dam 2. Mån 19:30-21:00 Sanne Nygren bana 2, ons 17:00-18:00 Isac Ersare bana 2

Susanna Nordgren

Alice Arnberg

Hanna Cajander

Emelie Moberg

Lotta Ekman

Emelie Hjelte

 

Dam 3. Ons 18:00-19:30 Emmelie Wiklund, bana 1

Annelie Strömqvist

Tove Wahlén

Ella simmons

Emma Sehlstedt

Elvira Karstedt

 

Dam 4. Mån 18:00-21:00 Unni Fernerud, bana 2

Olivia westh

Mirja Zschau Kinnunen

Pauline Gustavsson

Anna Mierzejewska

Hanna Lindström

Nanny-Maja Anderback

 

Dam 5. Ons 18:00-19:30 Johanna Wikberg, bana 2

Alva Bergström

Vera Berggren Wiklund

Sara Grip

Jemima Hermansson

Karolina Hawranek

Linnea Blomqvist

Stina Kalén

 

Veteran dam 1. Tis 19:30-21:00 Isak Ferm, bana 2

Sofia Bergström

Elisabeth Glaas

Mackarena Cisterna Plaza

Lena Holmberg

Anna Hopgarden

Ulrika Ingelström

Linda Hjortborg

 

Veteran dam 2. Tors 19:30-21:00 Emil Lindqvist, bana 2

Johanna Westerlund

Anna Källströmmer

Pia Sjölund

Carola Broddeskog

Birgitta Lundström

Erika Boström

Inger Carlstedt

 

Tourgrupp herr. Tis 18:00-19:30 & tors 19:30-21:00, bana 1 

Martin Barrefalk

Björn Berg

Johan Bergman

Philip Franzon

Isac Ersare
 

Herr 1. Mån 17:00-18:00 Roland Bergdahl, tors 18:00-19:30 Johan Bergman, bana 1

Jonas Åberg

Henrik Lundqvist

Isak Ferm

David Åhman

Emil Lindqvist

Jonas Torstenson

Emil Vannebäck

 

Herr 2. Mån 17:00-18:00 Roland Bergdahl bana 2, tis 19:30-21:00 Isac Ersare bana 1

Elias Bergström

Mikael Sernheim

Daniel Lundstedt

Marc Åhlin

Lucas Lundberg

Johan Hjerpensköld

 

Herr 3. Ons 19:30-21:00 Isak Ferm, bana 2

Johannes Andersson

Johan Norberg

Petter Gustafsson

Simon lundström

Claes Hällestrand

Mathias Vessberg

 

Herr 4. Tor 18:00-19:30 Philip Franzon bana 2

Daniel Eriksson

Fredrik Lindahl

Paul Kushch

Olof Nilsson

Simon Karlström

Markus Granath

 

Herr 5. Tis 18:00-19:30 Jonas Torstenson, bana 2 

Anders Hermansson

Anton Höglin

Oliver Tidblad

Thomas Heidler

Mohsen Rezaie

Jawad Noovi